0,00  0

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių garantija

UAB "Raskilė" garantuoja, kad parduodamos prekės atitinka įprastus joms keliamus kokybės reikalavimus. Kiekvienos prekės specifinės savybės nurodytos prie jos esančiame aprašyme.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl naudojamų įrenginių ypatybių prekės spalva, forma ar kiti parametrai parduotuvės nuotraukose gali šiek tiek skirtis nuo realybės. Taip pat gali skirtis ir pačių pakuočių išvaizda.

UAB "Raskilė" neatsako už prekių kokybės pablogėjimą, jei klientas:
Jei turite klausimų dėl prekių kokybės ar garantijų, susisiekite su mumis el. paštu info@raskila.lt arba telefonu +370 6 410 0001.

Prekių pristatymas

Užsakymo apdorojimas ir paruošimas išsiuntimui gali užtrukti nuo 1 iki 7 darbo dienų. Šis terminas gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo tuo metu turimų užsakymų kiekio. Kai jūsų užsakymas bus paruoštas, jis bus supakuotas ir išsiųstas per paštomatą. Paprastai siuntimas trunka nuo 1 iki 3 darbo dienų.

Gavus jūsų užsakymą, informuosime el. laišku, kai jis bus išsiųstas. Laiške taip pat bus pateiktas siuntos sekimo numeris (siuntos ID), kurį galėsite naudoti norėdami stebėti siuntos judėjimą paštomato svetainėje.

Jei turite klausimų ar problemų, susijusių su prekių pristatymu, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu info@raskila.lt arba telefonu +370 6 410 0001.

Prekių grąžinimas

Klientui parduotų prekių trūkumai šalinami, o nekokybiškos prekės keičiamos pagal Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintas „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles“.

Nepatikusių prekių grąžinimas:
Pardavėjas prekes iš kliento priima, jeigu:
Jei prekės pažeidimai atsirado dėl netinkamo naudojimo ar laikymo, nesilaikant instrukcijų, prekė nebus pakeista, trūkumai nebus pašalinti nemokamai, o pinigai nebus grąžinami.

Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis taisyklių prekių grąžinimo pirmu punktu, pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos, informuodamas pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

Kokybiškos, gamintos pagal individualų užsakymą prėkės negrąžinamos ir nekeičiamos.